İletişim

Basın Bülteni

Kamu kuruluşu olan İşletmemize ait MF BOZCAADA Feribotumuz, Magosa-Mersin arasında düzenli yolcu, yük ve araç taşıyan ve doğrudan Mersin Limanına sefer yapan tek yolcu gemisidir.

Kamu kuruluşu olmamız nedeniyle, kamu hizmeti veren Üniversitelerimize ve Ülke Turizmine sosyal sorumluluk anlayışı gereği destek vermek, öğrencilerimizin ve turistlerimizin en düşük maliyetlerle Mersin Limanına ulaştırabilmek amacıyla bir kampanya düzenlemiş bulunmaktayız.

Bu kampanya ile Türkiye istikametine gidecek ve Türkiye'den gelecek Turizm veya Eğitim amacıyla araçlı ve araçsız ulaşımlarda, düzenli seferlerle Magosa Limanından doğrudan Mersin Limanına ulaşmaları hem zaman hemde güvenlik açısından daha avantajlı bulunmaktadır.

Klimalı ve televizyonlu yolcu salonlarımız ve kafeterya imkanları ile her Salı, Perşembe ve Pazar akşamları saat 20.00 de düzenli olarak Magosa Limanından kalkan BOZCAADA Feribotu, sabahın ilk ışıkları ile Mersin Limanına varmaktadır.

Yine düzenli olarak her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 20.00 de Mersin Limanından kalkan Feribotumuz keyifli gece yolculuğundan sonra Magosa Limanına varmaktadır. 01 Haziran - 30 Eylül 2012 tarihleri arasında, %50'ye varan indirimlerle oluşturulmuş olan sosyal sorumluluk içeren kampanyamızın, ilgililere duyurulması, haberdar edilmesi amacıyla desteklerinizi bekler, saygılar sunarız.