Hakkımızda

Haberler ve Duyurular

> Genel Müdürlüğümüz yenilenen binasıyla hizmetinizdedir.

Kıbrıs Türk Denizcilik İşletmesinin şirket binası daha iyi ve rahat hizmet verebilmek için tasarlanmış yenilikçi ve modern çizgilerle yapılmış bir bina olarak dizayn edilmiştir.

20 Aralık 2013 tarihinde Şirketimizde ortaklarımız TC Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ve KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı temsilcileri ile yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda tamamlanmış yeni yüzüyle hizmete sunulan yeni binamız; ön tarafında modern fayanslarla donatılmış, iki tarafı havuz, bir tarafı çimlerle, ağaçlarla ve çiçeklerle, diğer tarafı da araç park yeri ile dizayn edilmiş bir bahçe olarak gelen ziyaretçilerimizi karşılamaktadır.

Genel Müdürlük binamızın iç kısmında, her bölüm modern fayanslarla kaplanmış, tüm ofis mobilyaları, klimalar ve bilgisayarlar değiştirilmiştir. Elektrik, network, internet ve telefon hatları yenilenip yer altından donatılmıştır. Böylece her bölümde modern, hızlı ve rahat çalışma ortamı sağlanmıştır.

1. kata kurulan televizyon, uydu ve internet sistemi ile gelen yolcularımızın daha rahat bir şekilde MF Bozcaada Feribotu için rezervasyon ve bilet satışlarını gerçekleştirmeleri sağlanmıştır.

2. katta muhasebe bölümünden ayrı olarak yapılan ek toplantı odası sayesinde Feribotumuzdan gelen kaptanların rahatça toplantı yapıp internet bağlantısı sayesinde seferler hakkında detaylı bilgi edinebilmeleri sağlanmıştır.

3. katta Genel Müdürlük odasına kurulan son model televizyon sayesinde toplantılarda sunum hazırlama ve internet bağlantısı ile ekranda istenilen bilgileri görme daha rahat olup, modern bir toplantı ortamı sağlanmıştır.

4. kattaki misafirhanemiz yapılan tadilat ve yenilenen mobilyalar sayesinde şirketimize gelen misafirlerimizin konaklayabileceği bir ev haline gelmiştir.

Her katta her bölüme ait arşiv dışında en alt bölümde yapılan genel arşiv sayesinde her bölümün dosyalama sistemi daha detaylı ve sistemli olmuştur.

Kıbrıs Türk Denizcilik İşletmesi olarak yeniliğe açık olan personelimiz yanında yenilenmiş Genel Müdürlük binamız ile de ziyaretçilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.