Hakkımızda

Haberler ve Duyurular

Web sitemiz yenilenen yüzüyle hizmetinizdedir

Kıbrıs Türk Denizcilik İşletmelerinin web sitesi modern çizgiler ve yenilikçi tasarımlarla yenilendi. Tasarım ve geliştirme çalışmalarından sonra yayına giren www.kibrisdeniz.net , yenilenen çizgisi, görsel olarak daha canlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor.

01 Haziran 2013 tarihinde ziyaretçilerin beğenisine sunulan yeni web sitesi; Denizcilik, Şirket, M/F Bozcaada Feribotu,
Gazimağusa - Mersin - Gazimağusa arası seferler ve fiyatlar ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerin sıkılmadan gezip bilgi alabilecekleri bir tasarımda hazırlandı.

Yeni hazırlanan web sitesinde; Şirket’in Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ve Şirket’e ait her birimin organizasyon şeması bulunmaktadır. Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin Özgeçmişleri ve her birimin kendisine ait telefon ve e-mail adresleri mevcuttur. Son derece kolay olan Yönetim panelinde ziyaretçilerimiz birimlerin telefon numaraları ve e-mail adreslerinden istedikleri bölümlere kolayca ulaşabilecekler.

M/F Bozcaada Feribotu’nun resimleri ve fiyatlarına bakıldığı zaman da Feribotumuz ile ilgili fiyat ve görünüş olarak daha çok bilgi sahibi olacaklardır.

Kıbrıs Türk Denizcilik İşletmeleri’nin yenilenmeye ve değişime verdiği önemi yansıtan yeni web sitesi sürekli yenilenmeye devam edecektir.